Tuğçe Kandemir

BİLGİ

Sanatçı Doğum Tarihi : 01/01/1996 (Yaş24)
Born In : Mersin
Occupation(s) : Sanatci
Etiketler : Pop
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Tuğçe Kandemir Biyografi

Mersinde dünyaya gelen Tuğçe Kandemir 1996 doğumludur. Mersin Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olan güzel sanatçı halen asistan olarak üniversitede çalışmalarını sürdürüyor. Kendisi KPSS döneminde ünlü olduğunu belirterek atamasının gerçekleşmediğini söyleyerek asistanlığının ardından tezini vermiştir. Tezini verdikten sonra da yoluna devam edeceğini beyan etmiştir.

Tuğçe Kandemir Müzik Hayatı Hakkında

Özellikle kendisi Youtube gibi sosyal medya üzerinden seslendirmiş olduğu şarkılarla belli kitlelere sesini duyurmayı başarmıştır. Profesyonel olarak ilk seslendirmiş olduğu şarkı ise Bu Benim Öyküm isimdeki parçasıdır. Bu parçayı Eli Türkoğlu ile beraber seslendirmiştir. Bu Benim Öyküm haricinde seslendirmiş olduğu şarkıları bulunuyor. Bu şarkıların neler olduğunu yazmak istiyoruz.

  • Açıldı Kapılar
  • Elveda
  • Sonbahar şarkıları başta geliyor.

Bunun haricinde ise Oğuzhan Uğur doğum gününe özel olarak söylemiş olduğu “angaralı” şarkısı müzik severler tarafından beğenilmiş ve kendisine müzik alanında tam not verilmiştir.

Tuğçe Kandemir Albüm Çalışmaları

Albüm çalışmaları arasında Bu Benim Öyküm, Elveda ve Yelkovan bulunuyor. Kendisi sosyal medya üzerinden aktif olduğu için Youtube video sitesinde tekli olarak çıkarmış olduğu Yelkovan şarkısını seslendirmiştir. Tuğçe Kandemir’in Youtube üzerinden seslendirmiş olduğu çoğu şarkılar tıklanma rekoru kırarak çok beğenilmiştir. Yelkovan isimli tekli çalışmasını Youtube üzerinden 2019 yılının Ekim ayında seslendirmiştir. Bu parça TTE Production ismiyle yayınlanmıştır.

Tuğçe Kandemir Sosyal Medya

Tuğçe Kandemir ilk defa şöhret olacağını anladığı zamanlarda sosyal medya hesaplarını kapatmıştır. Ünlü olduktan sonra tekrar açarak bir nevi buna kendini mecbur hissetmiştir. İnstagram üzerinden 700 bine yakın takipçi bulunuyor.

Tuğçe Kandemir Özel Hayatı

Genç sanatçı bekar olup hakkında en çok merak edilen konuların başında ise sevgilisinin olup olmadığıdır. Kendisi bu konuyu sır gibi saklamaktadır.

SANATÇI FOTOĞRAF

Tuğçe Kandemir Şarkıları (Biyografi)

ALBÜMLER